Fotbal

Jaromír Blažek: Kolář u třetí branky vypadal komicky, jde jasně za ním

Jaromír Blažek: Kolář u třetí branky vypadal komicky, jde jasně za ním
Jaromír Blažek v dresu Sparty Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pražská Slavia uhrála v rámci čtvrtfinále Evropské konferenční ligy na půdě Feyenoordu cennou remízu 3:3, ale úspěch kalí inkasované branky. Ondřej Kolář týmu v brance nepomohl, jak jsou fanoušci sešívaných normálně zvyklí. Někdejší sparťanský brankář Jaromír Blažek mu vyčítá především třetí inkasovanou branku v závěru duelu.

Slavia v Rotterdamu dokonce vedla 2:1, ale domácí celek zvládl otočit na 3:2. Právě rozdílová branka je předmětem mnoha diskuzí, v silách Ondřeje Koláře bylo tuto situaci vyřešit pro blaho jeho a celé Slavie. Sedmadvacetiletý brankář pak mohl děkovat svému týmu, který v nastavení vyrovnal na konečných 3:3.

"U toho třetího gólu to z pohledu brankáře vypadalo až komicky. Bylo to celé divné," myslí si Jaromír Blažek, který na startu kariéry ve Slavii působil, ale nejlepší roky prožil především ve Spartě. "Třetí branka jde jasně za Ondřejem Kolářem," dodal sedminásobný vítěz české nejvyšší soutěže. 

Související obsah

​Podivně vypadala i první branka rotterdamského celku, ale tam se českého reprezentanta Jaromír Blažek naopak zastal. "První gól bych mu zas tak nevyčítal. Střela zpoza obránce na první tyč, Kolář byl nakročen dozadu," komentoval v rozhovoru pro TN.cz brankář, jenž naposledy chytal za Vysočinu Jihlava. 

Jindřich Trpišovský a jeho trenérský tým to nemá aktuálně jednoduché. V posledním utkání se moc nedařilo Kolářovi, v předchozím zápase na půdě Lince se zase moc nevedlo Aleši Mandousovi, který inkasoval dokonce čtyřikrát. 

Slavii se jinak daří, po posledním derby dokonce převzala klíč k Praze. Přítomen byl i Ondřej Kolář:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události