Další sporty

Podtržení špatné sezony, LeBron si letos kvůli zranění už nezahraje

Podtržení špatné sezony, LeBron si letos kvůli zranění už nezahraje
Basketbalista LeBron James | Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný basketbalista LeBron James nezažívá z osobního pohledu vůbec špatnou sezonu, jeho celek ale překvapivě nepostoupil do play-off. V posledních dvou duelech bude navíc chybět právě sedmatřicetiletý James, který má problém s patou.

Los Angeles Lakers, jeden z nejlepších a nejznámějších týmů v historii NBA, již nemohou postoupit do play-off. V Lakers mají padat hlavy, a to včetně hvězdného LeBrona Jamese. Ten se nejspíše ani nerozloučí, protože v následujících dvou zápasech hrát nebude. Čtyřnásobného vítěze NBA trápí pata.

Podle klubu a také webu ESPN ho trápí levý kotník a nenastoupí tak proti Oklahomě, kde hraje i Vít Krejčí, a také proti Denveru. Přesto LeBron James zakončí sezonu s průměrem 30,3, což je druhý nejlepší výkon letošního ročníku. Aktuálně v průměrech vede Joel Embiid z Philadelphie. 

Související obsah

"Jedna varianta je, že zůstane James s Davisem a zbytek týmu se maximálně promění. Ale je také naprosto reálné, že LeBron odejde. Já bych se vůbec nedivil," myslí si komentátor Nova Sport Petr Janouch. 

​LeBron James letos nechal vyhodit dva fanoušky. Prý mu přáli smrt:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události