Fotbal

Obránce Coufal po návratu chválí manželku: Starala se o mě jako o dítě

Obránce Coufal po návratu chválí manželku: Starala se o mě jako o dítě
Zdroj: profimedia.cz

Fotbalový obránce Vladimír Coufal je zpátky. Devětadvacetiletý hráč West Hamu United se několik týdnů léčil kvůli poranění třísel, v duelu proti Brentfordu však obul kopačky a po dvou utkáních na lavičce konečně znovu naskočil do zápasového tempa. "Po operaci jsem byl jako malé dítě, manželka se musela starat," uvedl hráč Kladivářů.

Naposledy si zahrál 13. února proti Leicesteru, od té doby se Vladimír Coufal léčil ze zranění. Kvůli poranění třísel dokonce musel na operaci. Teď se konečně znovu objevil v soutěžním zápase. Proti Evertonu a Lyonu byl připravený jen na lavičce, na hřišti Brentfordu už naskočil na celých 90 minut.

"Je to sedm týdnů od operace. Byla to dlouhá doba a já musím poděkovat celému týmu, fyzioterapeutům i fitness trenérům. Speciální dík patří mé ženě, protože se o mě starala jako o třetí dítě. První den po operaci jsem totiž nemohl dělat nic, jen ležet na pohovce," řekl český reprezentant pro oficiální klubový web.

"Byl jsem nepříjemný a horší než malé dítě. Teď už se cítím dobře a sebevědomě. Jsem opravdu vděčný."

Návrat mu kazil jen fakt, že jeho West Ham se soupeřem padl. "V hlavě jsem měl lepší návrat, s vítězstvím. Ale fotbal bohužel takový je," přiznal. Zároveň dodal, že jedna další věc ho přece jen těší.

Související obsah

​"Ačkoli jsme s Brentfordem prohráli, usmíval jsem se. Konečně jsem si mohl užít fotbal bez bolesti," uzavřel.

Na podzim podepsal Vladimír Coufal s West Hamem novou smlouvu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události