Fotbal

Hvězda Bocy má průšvih. Fotbalista přejel přítelkyni a vyšetřuje ho policie

Hvězda Bocy má průšvih. Fotbalista přejel přítelkyni a vyšetřuje ho policie
Eduardo Salvio v dresu Benficy Lisabon | Zdroj: Profimedia.cz

Zahrál si na mistrovství světa, kde po boku Lionela Messiho reprezentoval svou Argentinu. Působil v lisabonské Benfice či Atléticu Madrid, ale dost možná to jsou jeho poslední zkušenosti se světovým fotbalem. Aktuálně je hráč Bocy Juniors Eduardo Salvio totiž vyšetřován pro ublížení na zdraví.

Jednatřicetiletý argentinský útočník Eduardo Salvio má velký problém. Po utkání jihoamerické Ligy mistrů, která nese název Copa Libertadores, se dopustil něčeho, co je možné snad jen v béčkových hollywoodských filmech.  

Někdejší hráč Atlética či Benficy měl být nachytán se ženou, která nebyla jeho přítelkyní. In flagranti dvojici nenačapal nikdo jiný než jeho oficiální partnerka. Zkušený fotbalista se pak dopustil obrovské hlouposti. Ženu, se kterou do té doby žil, měl přejet svým autem. Jeho chováním se má již zabývat argentinská policie. 

Související obsah

Jeho Boca Juniors si vychutnává úvodní vítězství v prvním kole prestižní ligy Copa Libertadores nad bolivijským celkem Always Ready a k incidentu svého hráče se doposud nikterak nevyjádřila. 

Ve španělské soutěži došlo k vtipně přerušené akci trenérem jednoho z celků:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události