Další sporty

Soutěžte na instagramu Nova Sport a vyhrajte dresy, puky nebo MMA rukavice

Soutěžte na instagramu Nova Sport a vyhrajte dresy, puky nebo MMA rukavice
Zdroj: profimedia.cz

Hned do tří velkých soutěží se můžete zapojit na instagramovém profilu Nova Sport. Soutěžit můžete například o originální dres Realu Madrid, puky podepsané Tomášem Hertlem nebo rukavice podepsané legendou MMA Roycem Graciem.

Právě o rukavice můžete soutěžit zde. Stačí, když pod instagramový příspěvek napíšete komentář s tipem na vítěze obou titulových zápasů. Jeden vylosovaný získá již zmíněné rukavice, další pak sběratelskou figurku Royce Gracieho a další upomínkové předměty Bellatoru. Své odpovědi můžete psát do soboty 16. dubna do 3:00. Přímý přenos začíná v sobotu v 1:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

Další soutěž probíhá s LaLigou, nejvyšší španělskou fotbalovou soutěží. Opět stačí tipovat na instagramovém profilu Nova Sport, kde pod soutěžní fotografií zkusíte uhodnout konečný výsledek duelu mezi Sevillou a Realem Madrid. Vítězové budou tentokrát dva. První vylosovaný získá originální dres Realu Madrid, druhý pak fanouškovský balíček LaLigy. Odpovědi můžete psát až do 15. minuty zápasu. Utkání můžete sledovat na Nova Sport 3 v neděli od 21:00.

Související obsah

​Poslední soutěž je hokejová. Tentokrát se bude týkat duelu mezi Bostonem a Pittsburghem. Vaším úkolem je uhodnout, kolik gólů padne ve třetí třetině tohoto zápasu. Tři vylosovaní získají puky podepsané Tomášem Hertlem a k tomu fotografie podepsané Davidem Pastrňákem, Ondřejem Palátem a Patrickem Kanem. Soutěžit můžete zde do soboty 16. dubna do 19:30. Samotný duel začíná na Nova Sport 1 a Voyo v sobotu v 18:30.

Bellator 277 můžete sledovat v noci na sobotu od 1:00 na Nova Sport 2 a Voyo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události