Další sporty

Prague Lions mají za sebou závod v Miami. Skončili těsně za desítkou

V rámci prestižní parkurové série Global Champions se uskutečnily další závody, které proběhly tentokrát v Miami. Český tým Prague Lions nakonec obsadil 11. místo. Anna Kellnerová dokončila soutěž s 12 trestnými body.

V sobotu pokračovala soutěž v Miami druhým kolem a nebylo jasné, zda nastoupí Anna Kellnerová, nebo její kolega a trenér Niels Bruynseels. "Přiznám se, že jsme to chvíli řešili. Pieter Devos byl jasná volba, jelikož první den předvedl dobrý výsledek. Také jeho klisna vypadala velmi dobře. Pak se rozhodovalo mezi mnou a Nielsem, protože jsme měli ve čtvrtek stejný výsledek. Řešili jsme tak pravděpodobnost, kdo to v sobotu zajede lépe. Zvolili jsme Nielse i s ohledem na jeho zkušenosti," uvedla Kellnerová.

"Parkur byl hodně těžký a technický. Hned nájezd na jedničku byl opravdu složitý. Nemyslela jsem, že to bude až takto na mírách, protože všechny skoky mají 155 až 160 centimetrů. Je to zkrátka Miami Beach a Uliano Vezzani to takto staví," okomentovala trať česká parkuristka.

Související obsah

​Kellnerová v rámci závodu odjela kvalifikaci, kterou se svou 14letou klisnou Catch Me If You Can Old zakončila s 12 trestnými body. "Z první půlky parkuru jsem měla docela dobrý pocit, i když jsme se musely hodně vzájemně podporovat, abychom to zvládly, protože skoky byly velké a možnost cvalu nebyla taková. Upřímně mi bylo líto té první chyby, protože jsem si myslela, že jsem se dostatečně vrátila tělem," dodala Kellnerová.

Prague Lions v týmovém závodě nakonec zakončili soutěž s 29 trestnými body, což nakonec stačilo na 11. místo. Soutěž vyhrál tým Berlin Eagles.

Anna Kellnerová byla také hostem Snídaně s Novou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události