Videosestřihy: Podívejte se na to nejlepší z uplynulého fotbalového víkendu

Fotbalisté Liverpoolu a Dortmundu se radují ze vstřelených branek Zdroj: Profimedia

Během právě skončeného víkendu bylo k vidění spoustu skvělých fotbalových zápasů, které jste mohli sledovat v přímých přenosech na Nova Sport. Pokud vám náhodou kvůli velikonočním radovánkám utekly, nebo si chcete zopakovat ty nejlepší momenty, přinášíme vám sestřihy toho nejzajímavějšího, co bylo v sobotu a neděli k vidění.

Semifinále FA Cupu nabídlo parádní bitvu mezi Liverpoolem a Manchesterem City. Nakonec se z postupu díky skvělému prvnímu poločasu radují Reds.

​Fotbalisté Dortmundu si proti Wolfsburg v Signal Iduna Parku otevřeli střelnici, když svého soupeře znemožnili 6:1. Dvakrát se také prosadil kanonýr Haaland.

​Stíhací jízdu za suverénním Bayernem ale žlutočerní nezačali, neboť i bavorský klub dokázal o víkendu zvítězit. Jasně si poradil s Bielefeldem.

​V neděli večer byl ve francouzské lize k vidění i tradiční Le Classique mezi PSG a Olympiquem Marseille. O výhře domácích svými góly rozhodli Neymar a Mbappé.

​Parádní podívanou nabídly fanouškům i přední týmy španělské ligy. Sevilla sice vedla po poločase 2:0, ale Realu Madrid se povedla parádní otočka, kterou v nastavení dokonal kanonýr Benzema.