Další sporty

Šokující zpráva olympijského vítěze. Byl jsem sexuálně obtěžován, přiznal cyklista

Šokující zpráva olympijského vítěze. Byl jsem sexuálně obtěžován, přiznal cyklista
Bradley Wiggins (vlevo) se svým synem Benem Zdroj: profimedia.cz

Se šokujícím přiznáním přišel bývalý cyklista a olympijský šampion Bradley Wiggins. 41letý závodník totiž v rozhovoru pro britský časopis promluvil o tom, že byl ve 13 letech sexuálně obtěžován.

"Když mi bylo asi 13 let, obtěžoval mě trenér a nikdy jsem se přes to úplně nedostal," přišel pro časopis Men’s Health s velkým přiznáním pětinásobný olympijský šampion.

Tato zkušenost pak prý Wigginse ovlivňovala i v dospělosti. "Snažil jsem se myšlenky na to pohřbít," dodal vítěz Tour de France z roku 2012. O svých nepříjemných zážitcích se pak bál mluvit i kvůli tomu, že měl velmi složitý vztah se svým nevlastním otcem.

Související obsah

​Svého biologického tatínka pak podle vlastních slov poznal až v 18 letech. "Opustil nás, když jsem byl ještě velmi malý. Poprvé jsem se s ním setkal až v mých 18 letech. Nějak jsme oživili vzájemný vztah. Několik let předtím, než byl zavražděn, jsme ale spolu nemluvili," vysvětlil Bradley Wiggins. Jeho pravý otec Gary Wiggins byl také skvělým cyklistou, v roce 2008 ale na následky hospodské rvačky zemřel.

Bradley Wiggins získal na olympijských hrách hned osm medailí, z toho pět zlatých. Kromě úspěchů na olympiádě se stal také celkovým vítězem Tour de France v roce 2012.

Hodně nepříjemný pád měl Belgičan Yves Lampaert:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události