Fotbal

Velká ztráta pro Chelsea. Klíčový obránce se rozhodl odejít

Velká ztráta pro Chelsea. Klíčový obránce se rozhodl odejít
Antonio Rüdiger Zdroj: Profimedia

Chelsea v létě definitivně přijde o svého důležitého obránce. Německý zadák Antonio Rüdiger nepodepíše novou smlouvu a po pěti letech strávených na Stamford Bridge změní adresu. Nejblíže k podpisu berlínského rodáka má být slavný Real Madrid.

Tato sága se táhne již několik týdnů až měsíců. Dlouho se mluvilo o tom, že Rüdiger nejspíše nepodepíše novou smlouvu s posledním vítězem Ligy mistrů, nyní je tato zpráva potvrzená. S exkluzivním obsahem přišel web The Athletic. Důvodem má být také neschopnost vedení domluvit se s ním na novém kontraktu. 

Aktuálně nemá Rüdiger žádnou nabídku na stole, ale velmi blízko k jeho podpisu má mít slavný Real Madrid, uvedl to italský novinář Fabrizio Romano. Chelsea údajně Rüdigerovi nabízela smlouvu již v srpnu, ale nabídka byla údajně "urážlivá". Byl by totiž jedním z nejhůře placených hráčů. 

Související obsah

​Poté se věci změnily, hráč údajně chtěl zůstat v Chelsea a byl schopen přijmout i menší částku, a to kvůli vztahu s trenérem Tuchelem a celou fanouškovskou základnou. Roman Abramovič byl ovšem sankciován a Chelsea nyní nemůže podepisovat nové smlouvy. Po angažmá v Německu, Itálii a Anglii by si Rüdiger zahrál již ve čtvrté evropské lize. 

Chelsea neměla peníze na letadlo. Kvůli sankcím tým trávil deset hodin v buse:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události