Hokej

Ovečkin kvůli zranění nedohrál zápas s Torontem. Jak na tom je?

Hvězdný ruský hokejista Alexandr Ovečkin kvůli zranění v horní části těla nedohrál zápas s Torontem. A zatím není jasné, jak to s ním bude dál. Jeden ze spoluhráčů ale říká, že by měl být do dalších soubojů fit.

Běžel začátek třetí třetiny, Ovečkin vystihl hostující rozehrávku a v samostatném úniku najížděl na Källgrena. Jenže se svým bekhendovým pokusem ruský útočník neuspěl, navíc přepadl přes hokejku brankáře Toronta a ramenem narazil do mantinelu.

Ovečkin se jen velmi těžko zvedal z ledu a do konce zápasu už nenastoupil. "Myslím, že mi nabruslil do hokejky a zakopl o ni. Nebylo mým úmyslem ho podrazit a doufám, že je v pořádku. Nechtěl jsem mu přivodit jakékoliv zranění," řekl brankář Toronta.

Související obsah

​"Nikdy jsem nepotkal tvrdšího chlapa, než je on. Všichni doufáme, že je v pořádku. Mluvil jsem s ním a myslím, že v pořádku bude. Je ale vždycky poměrně děsivé, když ho vidíme ležet na ledě. Je to ale tvrdý chlap," prohlásil Ovečkinův spoluhráč T. J. Oshie po zápase.

Letos Ovečkin odehrál 77 ze 79 zápasů. Vynechal tak pouze dva duely, když byl na covidovém protokolu. Je čtvrtým nejlepším střelcem soutěže – dokázal nasázet už 50 branek. To se mu povedlo už podeváté za 17 let v NHL.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události