Další sporty

Dillian Whyte žádá po Furym odvetu. Tohle není wrestling, ale box, zlobí se

Dillian Whyte žádá po Furym odvetu. Tohle není wrestling, ale box, zlobí se
Boxerský zápas Fury vs. Whyte Zdroj: Kevin Quigley/Daily Mail/dmg media Licensing

Boxer Tyson Fury sice po obhajobě pásu WBC naznačil konec kariéry. Nicméně jeho poražený soupeř Dillian Whyte touží po odvetě. 34letý zápasník si také na britského šampiona stěžuje, jelikož ho měl během souboje o titul nepovoleně odstrčit.

"Snažil jsem se získat rovnováhu, ale on mě normálně odstrčil, já spadl a uhodil jsem se do hlavy, což je zakázané," upozornil Whyte na situaci během šestého kola, kdy Fury nejdříve svého soka trefil zvedákem, pak ho ale rukama poslal na zem.

Dillian Whyte se sice následně zvedl, ale motal se a rozhodčí Mark Lyson duel raději ukončil. "Tohle není wrestling, ale box. Měl jsem dostat čas navíc na to, abych se zotavil a pak mohl pokračovat v boji. Trefil mě, to nepopírám, ale rozhodčí odvedl hroznou práci," dodal 34letý boxer, který utrpěl třetí porážku v kariéře.

Související obsah

Rodák z Jamajky by si tak přál i odvetu. "Doufám, že neodejde, protože chci ještě jeden pokus," uzavřel Whyte, jenž doufá, že si to Tyson Fury se svým koncem kariéry ještě rozmyslí.

Související obsah

Nicméně "Cikánský král" má pravděpodobně jiné zájmy. Hned po zápase se totiž pro televizi ESPN vyjádřil, že si chce střihnout boxerský exhibiční duel se šampionem těžké váhy v UFC Francisem Ngannouem, který byl u rozhovoru přítomen. Fury navíc celou situaci okořenil, když se Kamerunce britským slangem zeptal, jak velký má penis a ESPN se musela za odvysílání tohoto nevhodného interview omlouvat.

Podívejte se, jak probíhal boxerský duel Fury vs. Whyte:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události