Cádiz opět obral favorita. Tentokrát si na něm vylámala zuby Sevilla

Přesně jedenáct dní po senzační výhře na Camp Nou se fotbalisté Cádizu opět blýskli překvapivým výsledkem. Na hřišti Sevilly uhráli cennou remízu 1:1, která jim opět velmi pomůže v boji o záchranu. Sevilla se sice díky bodu posunula na druhé místo v tabulce, ale o víkendu ji může předstihnou Barcelona a dotáhnout Atlético Madrid.

Fotbalisté Sevilly mohli v páteční předehrávce 34. kola využít opakovaného zaváhání Barcelony a posunout se na druhé místo v tabulce. Měli k tomu ideální příležitost, kdy na svém stadionu hostili zachraňující se Cádiz. Do vedení se domácí dostali už v sedmé minutě, když se po rohovém kopu k hlavičce dostal Júsuf Nasírí, který poslal svůj tým do vedení.

Cádizu se ale podařilo překvapivě srovnat v 66. minutě. A že to stálo za to! K přímému kopu z z nějakých třiceti metrů se postavil Luca Pérez a výstavní bombou, kterou opřel o břevno, nedal brankáři domácích žádnou šanci.

​Vrátit vedení zpátky na stranu Sevilly mohl těsně před koncem opět Nasírí, když k němu na malém vápně propadl míč, ale sám z toho byl nejspíš překvapen, a tak jej netrefil ideálně a nasměroval ho přesně do středu branky, kde byl připraven gólman Ledesma.

Sevilla tak doma s Cádizem pouze remizovala 1:1. Minimálně do soboty se ale posunula na druhé místo v tabulce. Cádizu patří momentálně sedmnácté místo s náskokem dvou bodů od sestupových vod.