MMA

Bývalý šampion MMA je na útěku. Policie před ním varuje

Bývalý šampion MMA je na útěku. Policie před ním varuje
Klec v UFC Apex centru | Zdroj: Instagram / fightingbets

Bývalý MMA zápasník Darren Towler se z vrcholu dostal na dno. Dříve byl šampionem organizace UCMMA, ale nyní ho soud shledal vinným a pátrá po něm policie. Ta také vydala varování, aby se k němu lidé nepřibližovali, jelikož je nebezpečný.

Darren Towler ještě před pár lety prožíval kariéru úspěšného MMA zápasníka. V roce 2011 dokonce získal titul v organizaci UCMMA, ale krátce poté byl zapojen do prodeje drog a policie ho zastavila, když v autě převážel tablety extáze.

V roce 2016 byl odsouzen na tři roky a tři měsíce odnětí svobody za držení 12 gramů kokainu, 2 000 tablet extáze a navíc u sebe měl 2 300 liber (66 tisíc korun) v hotovosti. Nakonec byl ještě tentýž rok propuštěn. Towler byl také v roce 2016 obviněn z obchodování s heroinem, ale během čtyřtýdenního procesu nebyl shledán vinným. Následně byl odsouzen za dodávky drog třídy A a B.

Související obsah

​Nyní ale po něm policie vyhlásila pátrání, jelikož je na útěku. "V místní komunitě je dobře známý. Má za sebou kariéru profesionálního bojovníka MMA. Pokud ho uvidíte, nepřibližujte se k němu a zavolejte na policii," stojí v prohlášení durhamské policie.

Slyšení o odsouzení Towlera a dalších spoluobžalovaných se má konat 12. a 13. května.

Problémy naopak nemusí řešit Pitbull, který se v pérové váze vrátil na trůn Bellatoru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události