Fotbal

Tak to muselo bolet. Frustrovaná fotbalistka kopla sudího mezi nohy

Tak to muselo bolet. Frustrovaná fotbalistka kopla sudího mezi nohy
V zápase ekvádorské ligy to bylo hodně divoké (ilustrační foto). Zdroj: Profimedia.cz

V ekvádorské superlize žen došlo k hodně kuriózní situaci. Fotbalistka Shirley Caicedová se totiž vytočila do takové míry, že nakopla rozhodčího do intimních partií. Rozzuřenou záložnici musely uklidňovat spoluhráčky a její zkrat teď vyšetřuje tamní asociace. Videem se naopak baví celý internet.

V ženském fotbale obvykle k incidentům tolik nedochází. Když už se ale něco stane, stojí to za to. Při zápase ekvádorské superligy mezi celky Leonas del Norte a Club Pineapple fanoušci viděli nejen tři branky, ale také vypjaté emoce. 

Hostující tým totiž vyhrál 2:1 v prodloužení a domácí hráčky porážku neunesly. Shirley Caicedová nejprve odkopla míč směrem k rozhodčímu, k jeho štěstí se však netrefila. Následně vyfasovala červenou kartu, což ji popudilo ještě víc. Své rozhořčení poté nechala vyplout na povrch v plné síle.

Udeřila totiž přímo samotného sudího, kterému uštědřila kopanec mezi nohy. K tomu ji musely zpacifikovat spoluhráčky, aby neudělala ještě něco horšího. Zatímco její chování teď prošetřuje tamní fotbalová federace, videem se baví fotbaloví příznivci po celém světě.

Související obsah

​Někteří se dokonce nechali slyšet, že rozhodčí musí mít rozkrok z oceli, když úder vydržel bez toho, aby se sesunul k zemi. 

​Ač by se to nezdálo, divočina to občas v ženském fotbale bývá:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události