MMA

Tanec byl mimo moji komfortní zónu, v kleci jsem doma, říká Végh

V dalším dílu K. O. magazínu byl hostem slovenský MMA zápasník Attila Végh. S moderátorem Matoušem Rajmontem se bavili nejen o Attilově nadcházejícím boxerském zápase, ale také o jeho účasti v taneční soutěži. Nechyběl ani tradiční extra round, kde se shrnuly novinky z předchozích dvou týdnů, které se udály ve světě bojových sportů.

Na Attilu Végha čeká už 3. června boxerský souboj s pro něj známým soupeřem Emanuelem Newtonem. "Budu mít souboj v Bratislavě, kde budou i slovenské celebrity. Například se utká Majk Spirit se Separem. Já budu mít souboj s Newtonem. Už jsme měli mít zápas loni v prosinci, ale Emanuel dostal covid. Na poslední chvíli jsem tak bojoval s Patrikem Kinclem, za což bych mu chtěl poděkovat," řekl slavný slovenský MMA fighter.

"Už jsem s Emanuelem dvakrát bojoval v Bellatoru, kde jsem jednou vyhrál a jednou prohrál. Tenkrát mi dokonce sebral titul v Bellatoru. Rozdíl ale bude v tom, že tentokrát nepůjde o MMA, ale o box," prozradil Végh.

Ten měl ale v posledních třech měsících trošku jiné starosti. Na Slovensku byl totiž účastníkem taneční soutěže. "Sledoval jsem to několik let a říkal jsem si, že pokud někdy dostanu nabídku, tak ji vezmu. Absolutně jsem ale nečekal, že to bude takto náročné. Museli jsme se naučit pět standardních a pět latinskoamerických tanců. A to jsem do té doby ani pořádně nevěděl, co je tanec," smál se populární zápasník.

Související obsah

​"Je to něco úplně jiného, než když jdu do klece. Stres, nervozita.. Všechno se to nakupilo. Nevěděl jsem, jestli mi to vyjde, nebo nevyjde. V kleci jsem doma a tanec není úplně moje komfortní zóna," doplnil Végh.

Na kompletní zajímavý rozhovor s Attilou Véghem se můžete podívat v přiloženém videu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události