Peru

Radost vystřídal úprk. Po gólu se přes hřiště prohnalo tornádo

Fotbalové klání o mistra města Tambogrande na severu jihoamerického Peru mělo nečekané přerušení. Po vstřelení vyrovnávacího gólu se přes hřiště prohnalo tornádo.

Prachový ďábel přerušil finále oblastního peruánského poháru mezi týmy Semillero a San Andrés. Hosté ve druhém poločase srovnali a to se nelíbilo jak domácím fanouškům, tak matce přírodě. Za bránou se náhle zvedl rotující sloupec prachu a prohnal se napříč hřištěm. Hráči se jen v rychlosti rozestoupili a s ledovým klidem přírodní úkaz přečkali.

Poté, co se rozestoupení hráči vrátili na své pozice, zápas pokračoval. Utkání se nakonec rozhodlo až v penaltovém rozstřelu, který po devíti proměněných kopech ovládlo domácí Semillero.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.