MMA

Vémola rozděluje fanoušky, sklízí obdiv za hrdinství i výsměch

Vémola rozděluje fanoušky, sklízí obdiv za hrdinství i výsměch
Zápasník MMA Karlos Vémola Zdroj: TV Nova

Jeden z nejznámějších českých MMA zápasníků Karlos Vémola aktuálně rozděluje své fanoušky. Nejprve se z něj stal hrdina, když na sebe vzal dluh po vykradení jednoho gymu, a nyní chce ukradenou hotovost po zloději právě on. Jenže o chvíli později své příznivce příliš nepotěšil, když na svém instagramovém profilu zveřejnil video, ve kterém mluví o tom, že dokáže lidem zachránit odebrání řidičského průkazu.

Vémola nejprve potěšil své fanoušky. V gymu Pražský rohovník jeden z návštěvníků využil toho, že recepční nebyla na svém místě a údajně odcizil hotovost 4 tisíce korun. K jeho smůle vše zachytily kamery.

O incidentu se na svém odpoledním tréninku dozvěděl právě Vémola, který se připravuje pod vedením Michala Soukupa na víkendový boxerský souboj s Marpem. "Terminátor" neváhal a Soukupovi, jenž je v gymu hlavním boxerským trenérem, dal 4 tisíce ze svého a prohlásil, že nyní je zloděj dluží jemu. "No snad se za tu čtyřku pořádně pobavil. Aby to alespoň stálo za tu nakládačku," stojí v jednom z komentářů na instagramu. Vémola za svůj čin sklidil chválu i od řady dalších komentujících.

Jenže chvilku po chvályhodném činu to od svých fanoušků schytal. Na svém instagramovém profilu zveřejnil video, kde říká, že údajně pomůže lidem zachránit řidičský průkaz, pokud jim hrozí jeho odebrání.

"V minulosti jsem měl velký problém s řidičákem. I když se snažím jezdit maximálně podle předpisů, tak mi hrozil zákaz řízení. Naštěstí jsem dostal kontakt na jednu advokátní kancelář, která mi s tímto problémem pomohla a řidičák mi zachránila. Pokud ti hrozí zákaz řízení, obrať se na nás a my uděláme všechno možné i nemožné, abychom ti s tím pomohli," říká ve videu.

A fanoušci mu to dali okamžitě v komentářích pořádně sežrat. "Maximálně podle předpisů? Po Budějovicích s tím jezdíš, jak kdybys to ukradl," píše jeden ze sledujících. "A až ti někdo takový nedejbože srazí dítě, předej mu kontakt, prosím. Tohle snad ani není legální," komentovala další.

Související obsah

​"Jak bude v sobotu Oktagon, tak se jdeme s borcema napít. Tak dám třeba 12 kousků. Když budu řídit cestou domů, tak mě z toho vysekají, jo?" ptal se další fanoušek. A Vémola odpověděl. "Vidíš snad někde, že bych nabádal lidi, ať nedodržují předpisy nebo jezdí pod vlivem? Ne! Takže to, co píšeš, je úplně mimo," odvětil Vémola.

Ačkoliv se tedy pár hodin předtím stal v očích fanoušků hrdinou, tato reklama mu u jeho sledujících rozhodně nepomohla a sklidil za ni pořádnou kritiku.

Takto Karlos Vémola zdravil diváky televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události