Fotbal

Prezident fotbalové Příbrami Starka je v nemocnici v umělém spánku

Prezident fotbalové Příbrami Starka je v nemocnici v umělém spánku
Jaroslav Starka Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Fotbalový boss Jaroslav Starka je podle informací webu iDnes.cz v umělém spánku. Prezident druholigové Příbrami měl být hospitalizován na Kanárských ostrovech, trápí jej údajně oboustranný zápal plic.

Se zprávou přišel web iDnes.cz. "Pana Starku postihl při dovolené na Kanárských ostrovech oboustranný zápal plic a byl hospitalizován v místní nemocnici," pronesl pro český deník jeden nejmenovaný mládežnický trenér Příbrami. "Aby si jeho organismus odpočinul, je podle mých informací udržován v umělém spánku," dodává. 

Pro prezidenta příbramského fotbalového klubu nejde o první zdravotní problémy. V roce 2011 bojoval několik dní o život na příbramské jednotce intenzivní péče, lékaři ho museli uvést do umělého spánku. Na vině byla Starkova těžká cukrovka, která se spojila s virem prasečí chřipky, k tomu se přidal oboustranný zápal plic a nakonec došlo k selhání ledvin.

Související obsah

​Jaroslav Starka je kontroverzní postava v českém fotbale. Starka působil ve výkonném výboru FAČR v košťálovské éře, v roce 2013 kandidoval znovu, ale neúspěšně. Dlouhodobě se o něj zajímal policejní útvar pro boj s organizovaným zločinem.

Mezi kontroverzní postavy českého fotbalu patří i Miroslav Pelta, který byl Městským soudem v Praze odsouzen k šesti letům vězení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události