Fotbal

Italská Serie A dospěla do dramatického finiše! Který milánský tým získá titul?

Až v nedělním závěrečném kole Serie A se rozhodne o tom, kdo letos v nejvyšší italské fotbalové lize získá titul. V nepřímém souboji budou o "Scudetto" usilovat tradiční rivalové AC Milán a Inter Milán. Souběžně hrané zápasy obou milánských celků nabídnou kanály Nova Sport 3 a 4 v neděli 22. května od 17:55.

Blíže k titulu má před posledním kolem AC Milán, který vede tabulku o dva body před Interem. Navíc mu hraje do karet lepší vzájemný zápas se svým odvěkým rivalem, což je druhé kritérium konečného postavení v tabulce po počtu získaných bodů. K zajištění titulu tak "Rossoneri" potřebují uhrát remízu, která bude i v případě výhry Interu stačit.

V domácím zápase proti Sampdorii se výhra Interu jednoznačně očekává, což na tým AC určitý tlak vytváří. Ten bude mít na hřišti soupeře, konkrétně Sassuola, o něco těžší práci – venku však AC Milán letos v Serii A prohrál pouze jednou z 18 zápasů, zaváhání by tak bylo víc než překvapivé.

Zdroj: TV Nova

​Poslední kolo však bude plné emocí a letošní Serie A ještě nenapsala poslední příběh. Jaké bude jeho rozuzlení? To se dozvíte v neděli na Nova Sport 3 a 4.

TN.cz, Filip Kovář
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události