Tampa Bay opět vítězná a proti Floridě má mečbol, Palát asistoval

Hokejista Ondřej Palát Zdroj: profimedia.cz

Hokejisté Tampy Bay si ve čtvrtfinále play-off NHL vybojovali zápasový mečbol. Ve třetím utkání porazili Floridu 5:1 a vedou v sérii 3:0.

Tampa si zatím vede v sérii dost suverénně a už jí chybí pouze jedno utkání k postupu do dalšího kola play-off. Ve třetím utkání dokázali hráči Lightning nasázet Panthers pět gólů.

V souboji floridských celků se poprvé prosadila Tampa zásluhou Perryho, následně ale z přesilovky srovnal Reinhart. Nicméně to bylo ze strany týmu, kde hraje i obránce Radko Gudas vše.

​Pak už se totiž zápas vyvíjel v režii Lightning. Domácí vstřelili ve druhé třetině další dva góly, přičemž na jednom z nich měl podíl Ondřej Palát, který zaznamenal asistenci.

Ve třetí třetině pak Tampa Bay přidala další dvě trefy do prázdné branky a zvítězila 5:1.

Tampě se zatím v sérii proti Floridě daří, v prvním utkání vstřelila čtyři góly:

Play-off NHL (čtvrtfinále):

Tampa Bay - Florida Panthers 5:1
Branky: 14. Perry (McDonagh, Kučerov), 23. Černák (Colton, Palát), 31. Stamkos (Kučerov, Hedman), 57. Kučerov (Paul), 58. Stamkos (Kučerov) – 17. Reinhart (Huberdeau, Barkov).