Bizarní basketbalový večer v Dallasu. Míč se zasekl na obroučce a v hale pršelo

Hodně nevšední basketbalové utkání se událo v Dallasu, kde tamní Mavericks hostili Golden State Warriors ve čtvrtém semifinále play-off NBA. Před začátkem druhé poloviny zápasu začalo do haly American Airlines Center zatékat kvůli vytrvalému dešti a na scénu musela vyrazit úklidová četa, která palubovku vysoušela. Někteří na stadionu dokonce vytáhli deštníky a problém se podařilo vyřešit až plachtou pod střechou haly. Třetí čtvrtina začala o 16 minut později, ale tím bizarnosti neskončily. Když totiž hostující Draymond Green zahrával trestný hod, míč se zasekl na obroučce koše. Celek ze San Francisca v tomto bizarním duelu poprvé v sérii prohrál a po prohře 109:119 bude muset zabojovat ještě v domácím prostředí, aby sérii, kde vede 3:1, dotáhl do vítězného konce.