Fotbal

Startuje speciální studio k finále Ligy mistrů. Sledujte ho na Nova Sport 3

Už ve 20 hodin startuje na Nova Sport 3 speciální studio k finále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Liverpoolem. V něm moderátor Milan Štěrba přivítá vzácné hosty Martina Jiránka a Daniela Koláře. Samotný zápas pak začíná ve 21 hodin a přímo na Stade de France máme komentátory Michala Jinocha a Vojtěcha Tichavu.

V pařížském finále bude o svůj 14. titul bojovat Real Madrid, Liverpool pak usiluje o sedmý triumf v milionářské soutěži. Větší formou se mohou pyšnit fotbalisté z Anfield Road, kteří od března nepoznali hořkost porážky. Navíc letos ovládli Carabao Cup i FA Cup. O kousek jim ale utekl titul v Premier League, kde Liverpool nestačil pouze na Manchester City.

Real Madrid letos získal španělský Superpohár a oslavil také titul v LaLize. Poslední kola tak mohl být klidný a veškerou pozornost už věnoval pouze Lize mistrů.

V ní sice postoupil bez potíží ze základní skupiny, ale ve vyřazovací části měl několikrát namále. Neuvěřitelné otočky se královskému klubu podařily v osmifinále s PSG, ve čtvrtfinále s Chelsea a v semifinále s Manchesterem City.

Související obsah

​Liverpool také neměl s postupem ze základní skupiny problém. V osmifinále vyrazil Inter, ve čtvrtfinále si poradil s Benficou Lisabon a v boji o finále uspěl s Villarrealem.

Finále Ligy mistrů startuje na Nova Sport 3 ve 21 hodin a komentovat přímo z místa ho bude dvojice Vojtěch Tichava a Michal Jinoch. Reportérem na utkání je Štěpán Sokol. Už o hodinu dříve startuje předzápasové studio se speciálními hosty Martinem Jiránkem a Danielem Kolářem. Moderátorem bude Milan Štěrba.

Sledujte finále nejprestižnější evropské soutěže na Nova Sport 3:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události