Fotbal

V Bayernu už nechci hrát, řekl Lewandowski a žádá přestup

V Bayernu už nechci hrát, řekl Lewandowski a žádá přestup
Fotbalista Robert Lewandowski s manželkou Annou Lewandowskou | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Robert Lewandowski vyjádřil jasné stanovisko ohledně jeho budoucnosti v Bayernu Mnichov. 33letý útočník na tiskové konferenci prozradil, že chce s bavorského týmu za každou cenu odejit a doufá, že mu klub nebude stát v cestě.

Lewandowski vystoupil na tiskové konferenci polské reprezentace a odpověděl, zdali bude v Bayernu Mnichov po osmi letech pokračovat. "Moje éra v Bayernu je u konce. Nedokážu si představit, že bych v klubu pokračoval," oznámil 33letý kanonýr, který letos ovládl tabulku střelců německé Bundesligy s 35 góly.

"Bayern je seriózní klub a věřím, že si mě nenechají. Už tam nechci hrát. Přestup je nejlepším řešením. Doufám, že mě v tom nezastaví." dodal Lewandowski, který je často spojován s přestupem do Barcelony.

Související obsah

Polský fotbalista má s německým velkoklubem smlouvu do června příštího roku. Naopak slavná Barcelona mu údajně nabízí snový kontrakt na tři roky s tím, že ho z německého klubu vykoupí za 40 milionů eur (1 miliardu korun).

Do Bayernu by se naopak mohl stěhovat jiný hvězdný útočník Sadio Mané z Liverpoolu. Na odchodu je pak i fotbalista Corentin Tolisso, jenž bude od léta volným hráčem.

​Robert Lewandowski v letošní sezoně oslavil s Bayernem Mnichov už desátý titul v řadě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události