Hokej

Jsem rád, že jsem se rozstřílel. Doufám, že to bude padat pořád, přeje si Chytil

Český útočník ve službách New Yorku Rangers Filip Chytil byl jedním z hlavních strůjců vítězství svého celku nad Tampou Bay v poměru 6:2. V prvním finále Východní konference dal dvě branky a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jak svůj výkon zhodnotil?

Chytil prožívá skvělé období. Za poslední tři zápasy nasázel už pět gólů. "Je to celosezonní práce. Věnoval jsem se střelbě skoro pořád. Jsem rád, že jsem se rozstřílel a začalo to tam padat. Doufám, že už to bude trvat pořád. Snad budu týmu pomáhat co nejvíce," přeje si 22letý útočník.

"Cítím se sebevědomě. Snažím se hrát svůj hokej a góly tomu samozřejmě pomáhají. I díky nim si dovolím daleko víc. Snad to takhle bude pokračovat a bude to šlapat celému týmu," doufá rodák z Kroměříže.

Související obsah

​"Museli jsme se po výhře nad Carolinou hned přepnout na Tampu. Všichni víme, jak mají kvalitní tým. Vždyť vyhrála Stanley Cup dvakrát po sobě. Jsem moc rád, že jsme vyhráli," hodnotil zápas Chytil, jenž v letošním play-off odehrál už 15 zápasů, ve kterých dal sedm gólů a na jeden přihrál.

Druhé finále Východní konference mezi New Yorkem Rangers a Tampou Bay se hraje v noci ze soboty na neděli od 2 hodin ráno.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události