Ostatní sporty

Pljuščenko prý prodělal infarkt. Jeho ženu naštvaly zprávy o taxíku

Pljuščenko prý prodělal infarkt. Jeho ženu naštvaly zprávy o taxíku
Zdroj: Profimedia

Ruská média informovala o tom, že bývalý krasobruslař Jevgenij Pljuščenko nedávno prodělal infarkt. Zdravotní potíže ho prý zasáhly v době, kdy se účastnil dětské módní přehlídky v Moskvě, kam vyvedl partnerku Janu. A poprvé ukázal ve společnosti svého nejmladšího syna Arsenije. Z akce Pljuščenka do nemocnice údajně dokonce odvážel taxík. Manželka dvojnásobného olympijského vítěze však tuto informaci vyvrátila. Věhlasný sportovec, jenž infarkt potvrdil v pořadu televize NTV, se z kolapsu velmi rychle oklepal, o tři dny později už totiž bruslil v lední revue.

Bývalá hvězda krasobruslařských kluzišť Jevgenij Pljuščenko prý čelila vážným zdravotním problémům. Sedmatřicetiletý Rus si první červnový den vyrazil s rodinou na dětskou módní přehlídku, už od začátku si ale měl stěžovat na bolesti. Nakonec se musel svěřit do péče lékařů, kteří zjistili, že prodělal infarkt.

Z akce, jež se konala v Moskvě, ho do nemocnice měl dovézt taxík, který mu přivolala manželka Jana. Ta však tuto informaci ostře popřela. Uvedla totiž, že média lžou a svého muže rozhodně taxíkem nikam neposlala. Své tvrzení okomentovala tak, že i když je krize, taxíkem její rodina ještě rozhodně nejezdí. 

Související obsah

​Zpráva o taxíku znechutila i samotného Pljuščenka, který zdravotní potíže potvrdil v pořadu televize NTV. Dvojnásobný olympijský vítěz se nechal slyšet, že uvedeným dopravním prostředkem nejel už 20 let. Ze srdečního kolapsu se oklepal celkem rychle, tři dny nato už totiž vystupoval v lední revue. 

Jevgenij Pljuščenko patří mezi nejlepší krasobruslaře všech dob. Takhle válel v době své kariéry:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události