Fotbal

Karius se loučí s Liverpoolem, od ostudného finále LM tam 4 roky nehrál

Karius se loučí s Liverpoolem, od ostudného finále LM tam 4 roky nehrál
Fotbalový brankář Loris Karius | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalový brankář Loris Karius oficiálně končí v Liverpoolu. 28letému gólmanovi, který se nešťastně proslavil svými minelami ve finále Ligy mistrů 2018, končí smlouva a bude si hledat nové angažmá.

Německý brankář odchytal za Liverpool 49 zápasů, nicméně v tom posledním, tedy ve finále Ligy mistrů 2018, předvedl dvě hrozivé chyby, kvůli kterým The Reds padli s Realem Madrid 1:3.

Od tohoto zápasu, který se konal před 1 475 dny, Loris Karius za Liverpool nenastoupil. 28letý gólman mezitím hostoval v týmech Besiktas a Union Berlín. Uplynulou sezonu pak strávil v anglickém velkoklubu, tam se na trávník však nedostal.

Související obsah

​Nyní se Karius, který do Liverpoolu přišel v roce 2016 z Mohuče, oficiálně loučí a po vypršení smlouvy se stane volným hráčem. Kromě německého brankáře v týmu končí také dalších šest hráčů, například Divock Origi, který by měl po skončení kontraktu odejít do AC Milán.

Liverpool sehrál finále Ligy mistrů s Realem Madrid i letos, jenže ani tentokrát to nevyšlo. Bílý balet nakonec zvítězil 1:0 a slaví 14. titul v milionářské soutěži: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události