Hokej

Bleskové jednání v NHL. Fanoušek dostal po brutálním napadení doživotní distanc

Bleskové jednání v NHL. Fanoušek dostal po brutálním napadení doživotní distanc
Pohled na Madison Square Garden Zdroj: Profimedia.cz

Hodně ošklivou dohru mělo utkání mezi Rangers a Lightning v pátém finále Východní konference. Vítěz posledních dvou ročníků vyhrál třetí zápas v řadě a vede 3:2. To nejspíše neunesl jeden z fanoušků domácího celku, jenž brutálně napadl příznivce Tampy. Hned byl zatčen, obviněn a dostal doživotní zákaz do slavné Madison Square Garden.

Příklad naprosto bleskového jednání ukázalo vedení Madison Square Garden a newyorské policie. Surový fanoušek jednou ranou knokautoval podporovatele Lightning při odchodu z arény, poté měl údajně napadnout ještě jednu osobu, která se pokusila zasáhnout. 

Vedení nejslavnější arény ve Spojených státech amerických označilo čin za ohavný útok, jedinec dostal doživotní zákaz vstupu do MSG. "Plně spolupracujeme s veřejnými orgány, protože se nyní jedná o trestní záležitost. Útočníkovi bude také doživotně zakázán vstup do The Garden a všech ostatních míst MSG," stojí v prohlášení

Podívejte se na brutální útok fanouška Rangers (obsahuje drastické záběry):

Související obsah

"Všichni návštěvníci – nezáleží na tom, komu fandí – by se měli cítit v MSG bezpečně. To bude vždycky naší politikou," dodává vedení MSG. Policie zároveň potvrdila, že zatknula devětadvacetiletého muže ze Staten Islandu. 

Ten byl obviněn ze dvou případů napadení, výtržnictví a obtěžování. MSG postiženému nabídla lékařskou péči, fanoušek byl převezen do nemocnice, kde leží ve stabilizovaném stavu. Druhý napadený odmítl lékařský zásah.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události