šipky

Šipkař Gawlas promluvil o MS, pak si zaházel na "živý" terč

Šipkař Adam Gawlas si před odletem na World Cup of Darts vyzkoušel netradiční trénink. V pořadu Snídaně s Novou si totiž zaházel na terč, který držel zkušený moderátor Pavel Svoboda. Podívejte se, jak tento téměř ekvilibristický kousek dopadl.

Adam Gawlas se spolu s Karlem Sedláčkem představí 16. června na mistrovství světa dvojic. Ještě před odjezdem do dějiště turnaje (německého Frankfurtu) se ale 20letý šipkařský talent zastavil ve Snídani s Novou, kde krátce promluvil o tomto sportu i jeho formě před šampionátem.

"S formou úplně nevím, ale nálada je dobrá, což je důležité. Psychika hraje v šipkách tak 80 %. Uvidíme, jaké to bude, ale s Karlem si věříme," prozradil Gawlas. Česko bude mít v prvním kole World Cup of Darts těžké soupeře v podobě nasazených jedniček – Anglie, takže naše šipkaře nečeká vůbec nic jednoduchého.

Související obsah

​Talentovaný šipkař si pak přímo ve studiu hodil pár šipek na terč. Jako držák posloužil statečný moderátor Pavel Svoboda, jenž ukázal, že vkládá do Adama Gawlase velkou důvěru. To Gawlas chtěl na oplátku podržet terč a nabídnout moderátorce Kristině Kloubkové možnost si zastřílet, ta však odmítla. "No prosím vás, chcete dneska odjet," smála se.

Turnaj World Cup of Darts můžete sledovat ve čtvrtek 16. 6. od 19:05 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události