Fotbal

Fotbalová Slavia vítá další posilu. Přivedla hvězdného Brazilce

Fotbalová Slavia vítá další posilu. Přivedla hvězdného Brazilce
Fotbalista Ewerton Zdroj: profimedia.cz

Slavia Praha definitivně uzavřela přestup s brazilským fotbalistou Ewertonem. 25letý záložník, který naposledy hrával za Mladou Boleslav, uzavřel v Edenu smlouvu do června 2025.

Přestupová sága kolem fotbalisty Ewertona je u konce. Brazilský ofenzivní záložník nakonec míří do pražské Slavie, kde uzavřel smlouvu na tři roky.

"Ewerton ukázal v lize obrovskou kvalitu směrem dopředu. Jeho herní typologie nám během jarní části sezony trochu chyběla, proto věříme, že bude pro Slavii posilou a uplatní svůj potenciál," okomentoval přestup sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.




25letý Brazilec se v letošní sezoně blýskl v dresu Mladé Boleslavi, když dokázal ve Fortuna lize nasázet 11 branek a přidat 6 asistencí. "Je pro mě velkým potěšením tu být. Jsem hrdý na to, že jsem v nejlepším klubu v České republice, že mám možnost za takový klub hrát. V minulé sezoně jsem měl skvělá čísla, ale to už je minulost. Jsem v novém týmu, se kterým chci být úspěšný a kterému chci pomoci. Doufám, že nás čeká společně skvělá sezona," těší se Ewerton z přestupu.

Pro Slavii jde o čtvrtou posilu před nadcházející sezonou. Už předtím sešívaní podepsali Davida Douděru, Václava Jurečku a krajana Eduarda Santose.

To hvězdný Sadio Mané by měl přestoupit do Bayernu Mnichov. Senegalec momentálně trénuje ve své domovině na bahně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události