MMA

Šampion Procházka se vrátil do své rodné vsi. Pak prozradil, proč se ostříhal

Zápasník Jiří Procházka, který nedávno získal titul UFC v polotěžké váze, nadále pokračuje v oslavách. Nyní 29letý fighter zamířil do svých rodných Hostěradic, kde také poskytl rozhovor pro TV Nova.

Procházka bezprostředně po příjezdu z galavečeru UFC 275 v Singapuru zamířil do Brna, kde měl oslavu na náměstí. Nyní se český bijec zase přesunul do Hostěradic, kde se narodil.

K transportu šampion UFC navíc využil hodně stylově helikoptéry. "Přivítání bylo úžasné, sešlo se tu strašně moc lidí. A přilétat vrtulníkem do své rodné vsi, prostě paráda," hodnotil Procházka atmosféru poté, co přistál na tamním fotbalovém hřišti.

Související obsah

​Následně 29letý MMA fighter vysvětlil, proč se po zisku titulu v UFC rozhodl sundat svůj typický copánek na hlavě. "Potřeboval jsem udělat určitě změny ve svém životě a tohle to má symbolizovat," ukázal Jiří Procházka prstem na svou vyholenou hlavu.

Související obsah

​Procházka dokázal minulý víkend jako první Čech v historii získat titul v UFC. 29letý bijec porazil v titulovém duelu Brazilce Glovera Teixeiru a získal pás v polotěžké váze.

Na rozhovor s Jiřím Procházkou se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události