Ostatní sporty

Horor v bazénu. Akvabela při závodě ztratila vědomí. Z vody ji zachránili včas

Horor v bazénu. Akvabela při závodě ztratila vědomí. Z vody ji zachránili včas
Americkou akvabelu Anitu Alvarezovou museli po její soutěži zachraňovat z bazénu. Zdroj: Profimedia.cz

Americká akvabela Anita Alvarezová zažila během svého vystoupení na plaveckém MS v Budapešti hororové chvíle. Krátce po dokončení volného programu totiž upadla do bezvědomí a začala se topit. Na pomoc jí ihned přispěchala její trenérka a jeden z fanoušků, kteří ji z vody vytáhli. Podle zpráv z týmu USA je pětadvacetiletá sportovkyně v pořádku.

Na plaveckém MS v Budapešti došlo k hodně nešťastné události. Akvabela z USA Anita Alvarezová totiž při svém závodě, v němž zrovna absolvovala volný program, ztratila vědomí a začala se topit. 

Na situaci naštěstí rychle zareagovala trenérka pětadvacetileté plavkyně, jež se vrhla společně s jedním z diváků do vody a svou svěřenkyni z bazénu vytáhla. Podle informací Sport magazine a amerického týmu je nyní akvabela v pořádku a prý šlo o momentální indispozici způsobenou stresem.

Související obsah

​Nebylo to ale poprvé, co se plavkyni něco podobného stalo. Alvarezová zkolabovala i v červnu loňského roku při závodě olympijské kvalifikace v Barceloně, kde zrovna vystupovala ve dvojici s Lindi Schroederovou. 

Akvabely předvádějí své kousky dokonce i na suchu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události