Tenis

Comeback dostal hořkou příchuť. Williamsová končí, zranila se jí parťačka

Comeback dostal hořkou příchuť. Williamsová končí, zranila se jí parťačka
Serena Williamsová a Ons Džabúrová ve čtyřhře na turnaji v Eastbourne. Zdroj: Profimedia.cz

Legendární tenistka Serena Williamsová si o titul na turnaji v Eastbourne nezahraje. Se svojí parťačkou Ons Džabúrovou sice postoupily do semifinále, to však musely ještě před jeho startem odpískat. Tunisanka si totiž poranila koleno a nemůže hrát. Americká ikona se tak po návratu a dvou výhrách musí smiřovat s předčasným hořkým koncem.

Věhlasná Američanka se na kurt vrátila téměř po roce, když se přihlásila do čtyřhry na turnaji v Eastbourne. Společně s parťačkou Ons Džabúrovou vyhrály úvodní dva zápasy a vybojovaly účast v semifinále. 

V něm měly změřit síly s dvojicí Magda Linetteová a Aleksandra Kruničová, na semifinálový duel už ale nedošlo. Tunisanka Džabúrová si totiž poranila koleno, a do finále tak bez boje postoupily soupeřky.  

Související obsah

​Na anglickém pobřeží se Williamsová chtěla připravit na Wimbledon, kde hodlá získat 24. titul. Právě londýnský grandslam byl loni jejím posledním turnajem.

V All England Clubu si totiž poranila hamstring a následně vinou svalových potíží vynechala loňské US Open i letošní Australian Open a French Open. 

Williamsová v prvním zápase po roční pauze porazila i Češku Marii Bouzkovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události