Další sporty

Kolik byste si vsadili na svého bratra? Šampion Fury souhlasil s milionem dolarů

Kolik byste si vsadili na svého bratra? Šampion Fury souhlasil s milionem dolarů
Boxeři Tyson Fury a jeho nevlastní bratr Tommy Fury (vpravo) Zdroj: profimedia.cz

Boxerský zápas mezi youtuberem a v posledních letech boxerem Jakem Paulem a Tommym Furym rozpoutal vysokou hru. Šampion těžké váhy Tyson Fury věří svému mladšímu bratrovi a přijal sázku na milion dolarů (23,4 milionu korun).

Tyson Fury byl původně připraven na výhru svého nevlastního bratra vsadit 100 tisíc dolarů (přes 2 miliony korun), čehož se rychle chytil impertinentní Jake Paul. "Hej Tysone, ty srabe. Loni jsi vydělal 40 milionů dolarů (936 milionů korun), pojďme tu sázku trochu okořenit. Kašlu na sto tisíc, pojďme se vsadit o miliony," vyzýval youtuber na sociálních sítích.

A neporažený šampion WBC reagoval: "Tohle je zpráva pro Jakea Paula. Slyšel jsem, že chceš větší sázku. Chceš se vsadit? Pojďme na to. Ale chci ty prachy vidět, protože si nemyslím, že je vůbec máš," souhlasil Fury.

Sázka o více než 23 milionů je tedy uzavřena. Paul v jednom ze svých videí prohlásil, že právníci obou táborů jsou již v kontaktu a peníze složí do úschovny. Také polemizoval, za co "lehce" vydělané peníze utratí, třeba nový sporťák. Na to mu Fury jasně odpověděl: "Co můžeš s takovými penězi udělat, je, nechat si udělat nové zuby. Budeš ten milion vážně potřebovat na zubaře, až s tebou Tommy skončí."

Související obsah

​Ke střetnutí mezi Tommym Furym (8-0), který svou slávu získal nejen díky svému příjmení, umu v ringu, ale také účastí v britské obdobě Love Islandu, který můžete právě sledovat na Voyo, a Jakem Paulem (5-0), který je v ringu rovněž neporažený, byť je výkonnost jeho dosavadních soupeřů hojně diskutována, mělo dojít už v prosinci. Fury však kvůli poranění žeber odstoupil. Nově má k zápasu dojít 6. srpna v Madison Square Garden.

V ringu nepůjde jen o peníze, ale také o čest. Tyson svému bratrovi stanovil ultimátum. Už dříve prohlásil, že pokud neporazí soupeře, jako je Jake Paul, nemá právo nosit příjmení Fury.

Tyson Fury v dubnu po obhájení titulu ukončil kariéru. V šestém kole poslal Dilliana Whyta k zemi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události