Hokej

Velká tragédie na Slovensku. Při dopravní nehodě zemřel 22letý hokejista

Velká tragédie na Slovensku. Při dopravní nehodě zemřel 22letý hokejista
Zesnulý hokejista Richard Had Zdroj: Facebook MHK Dolný Kubín

Smutná zpráva otřásla slovenským hokejem. Při dopravní nehodě zemřel teprve 22letý bývalý hokejista Richard Had. Převážnou část kariéry strávil v dresu Dolného Kubína, ale objevil se také v mládežnických výběrech Liptovského Mikuláše a Trnavy.

Had zemřel při dopravní nehodě, která se stala minulý týden ve středu na cestě z Martina do Král'ovan. "Z doposud přesně nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde došlo ke srážce s protijedoucím nákladním autem Mercedes-Benz s návěsem, které řídil ve směru z Ružomberoku 46letý řidič," řekl pro sportky.sk tiskový mluvčí Krajského ředitelství policejního sboru v Žilině Radko Moravčík.

"Alkohol u řidiče nákladního vozu zjištěn nebyl. U zemřelého muže bude vykonána pitva. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování," pokračoval Moravčík.

Související obsah

​Hadovi bylo 22 let a narodil se v Dolném Kubíne. Právě tam s hokejem začínal. Na dva roky se poté přesunul do mládežnických výběrů Liptovského Mikuláše a Trnavy. Poslední čtyři roky strávil právě v Dolném Kubíne, kde hrál třetí nejvyšší soutěž. V roce 2020 Had s hokejem skončil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události