Motorsport

Jezdci F1 závodili na gymnastickém míči. Ricciardo pak svého kolegu knokautoval

Jezdci F1 závodili na gymnastickém míči. Ricciardo pak svého kolegu knokautoval
Daniel Ricciardo a Lando Norris Zdroj: Profimedia.cz

Nejslavnější motoristické závody se v prvním červencovém víkendu pojedou na okruhu v Silverstonu, kde bude největší hvězdou domácí Lewis Hamilton. Pozornost na sebe ale před pátečními tréninky strhli jezdci McLarenu. Nejdříve totiž skákali na gymnastických míčích, následně došlo k tvrdému direktu od australského jezdce.

Daniel Ricciardo a Lando Norris patří mezi nejsympatičtější parťáky napříč celým seriálem F1. Sami něco podobného ukázali ve čtvrtek, kdy si na trati dali závody na gymnastickém míči. Závod se sice zvrhl, fanoušky ale chování obou závodníků naprosto baví. 

Mladší Norris od začátku skákavého závodu začal ztrácet a Ricciardo se dostal do průběžného vedení o několik metrů. V ten moment britský závodník vzal míč do ruky a začal sprintovat. Když se dostal na úroveň svého kolegy, byl ale tvrdě knokautován. 

Ricciardo se hned svému parťákovi omlouval a vznikla velmi vtipná situace před zaplněnými tribunami v northamptonshirském Silverstonu. Daniel Ricciardo se následně k celé situaci docela vtipně vyjádřil na svém osobním twitteru.

Související obsah

"Je v pohodě," napsal na svůj osobní profil. Na jeho tweet zareagoval například rekordman Lewis Hamilton, který kontroval slovy: "Opravdu je?" Je tak velmi očividné, že mezi jezdci panuje před prvním červencovým závodem opravdu dobrá nálada.

Hvězdou F1 je Verstappen, který dokáže závodit všude: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události