MMA

Zápasník Diaz si stěžuje na UFC. Nechtějí mě nechat odejít, jsem rukojmí

Zápasník Diaz si stěžuje na UFC. Nechtějí mě nechat odejít, jsem rukojmí
MMA zápasník Nate Diaz Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný zápasník Nate Diaz se pustil do UFC. Podle slov 37letého fightera mu nejprestižnější MMA organizace hází klacky pod nohy a nechce mu dovolit, aby odešel.

"Nechtějí mě nechat se vyvázat ze smlouvy, drží mě jako rukojmí. Já chci pryč. To je teď můj hlavní cíl a byl už od roku, který to byl? Ten rok, co jsem bojoval s Benem Hendersonem," přiznal Diaz pro podcast MMA hour, že měl v úmyslu z UFC odejít už v roce 2012. 

37letý Američan naposledy bojoval v červnu 2021, kdy prohrál s Leonem Edwardsem a připsal si druhou porážku v řadě. Nyní se Diaz marně snaží s vedením UFC domluvit na dalším zápase. 

Související obsah

"Nikoho mi nenabídli. Volám po zápasech už věčnost. Řekl jsem si o spoustu fightů, o Luqueho nebo o Tonyho Fergusona. Řekl jsem si o čtyři nebo pět lidí a všechno zamítli. Pak mi konečně nabídli Chamzata a já jim odpověděl, co to má sakra být. Ale pak jsem si řekl, proč ne?" prohlásil Diaz, že byl nakonec blízko duelu s Chamzatem Čimajevem. Nicméně i tento zápas je zatím v nedohlednu. 

Sám Nate Diaz by si chtěl zkusit něco jiného něž MMA. V plánu má jiu-jitsu a box. Hodně se například spekuluje o boxerském duelu s youtuberem Jakem Paulem. 

Související obsah

​Nicméně UFC ho podle jeho slov nechce pustit a nabízí mu stále více peněz. V hlavě má nejprestižnější MMA organizace světa prý také třetí duel s Conorem McGregorem, který by byl finančně velmi zajímavý. "Já nechci víc peněz, chci jít dělat jiné věci. Možná pak znovu podepíšu, ale potřebuji pryč," dodává Diaz. 

O budoucnosti v MMA promluvil také zápasník Karlos Vémola:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události