Fotbal

Další úspěch hvězdného Mbappého. Francouz přeruší sérii Messiho a Ronalda

Další úspěch hvězdného Mbappého. Francouz přeruší sérii Messiho a Ronalda
Fotbalista Kylian Mbappé | Zdroj: Matthieu Mirville / DPPI / Profimedia.cz

Fotbalista Kylian Mbappé by se už brzy měl dočkat další pocty. Podle uniklých informací se totiž 23letý Francouz stane hráčem s nejlepším hodnocením ve videohře FIFA 23.

Dlouhých patnáct let se o tento triumf dělili dva hráči – Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Nyní bude mít série FIFA nového nejlepšího fotbalistu ve hře. Kylian Mbappé by měl mít podle uniklých informací ve videohře celkové hodnocení 92.

23letý fotbalista se už měl také zúčastnit oficiálního focení a má se potřetí v řadě objevit na obálce této fotbalové videoherní série, která vyjde 30. září. 

Související obsah

​Kylian Mbappé nedávno podepsal doslova pohádkový kontrakt s Paris Saint-Germain, a naopak odmítl lukrativní nabídku od Realu Madrid. V pařížském velkoklubu si tak slavný útočník nyní vydělá ročně 100 milionů eur (cca 2,5 miliardy korun), což z něho udělá nejlépe placeného fotbalistu na světě.
Kromě toho by měl Mbappé podle zákulisních zdrojů moci i spolurozhodovat o tom, kdo v PSG bude trénovat a které hráče francouzský klub prodá nebo koupí.

Kylian Mbappé je nejdražším fotbalistou světa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události