Hokej

Hokejová Dukla rozprodává stadion. Fanoušci si mohou koupit sedadla

Hokejová Dukla rozprodává stadion. Fanoušci si mohou koupit sedadla
Zimní stadion Dukla Jihlava | Zdroj: TV Nova

Legendární stadion hokejové Dukly Jihlava půjde k zemi. O všem už rozhodlo vedení města a CZ LOKO Aréna, dříve Horácký zimní stadion, končí. A většina věcí ze stadionu jde do prodeje. Fanoušci si tak mohou koupit například jedno ze sedadel.

V České republice není moc slavnějších stadionů. Na legendárním jihlavském zimáku se oslavilo hned dvanáct extraligových titulů. Jenže další už nepřijde. Vedení města, kterému stadion patří, definitivně rozhodlo o konci CZ LOKO Arény a nyní jde spousta věcí ze stadionu do prodeje.

Fanoušci tak mají možnost zakoupit například sedačku, jejíž cena je 200 korun. "Pro město je pochopitelně zajímavé jednání s velkými zájemci, kteří mají zájem o celé velké celky jednotlivých komponentů, jako jsou mantinely a podobně. My chceme vyjít vstříc fanouškům a pomoct jim při odkupu například sedaček, které užívali mnoho let. Budeme se tedy snažit být prostředníkem a administrátorem," řekl pro klubový web jednatel Dukly Bedřich Ščerban.

Související obsah

​Jihlava v loňské sezoně opanovala Chance ligu a hrála o postup do nejvyšší soutěže. Tam ale narazila na Kladno, se kterým v baráži padla 1:4 na zápasy a i v následující sezoně bude hrát první ligu.

Hokejisté Jihlavy v loňském roce ovládli Chance ligu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události