Motorsport

Fanoušci freestylu budou mít pré. V Ostravě se sejdou motokrosaři a drifteři

Fanoušci freestylu budou mít pré. V Ostravě se sejdou motokrosaři a drifteři
Česká elita v motokrosu a driftu | Zdroj: se svolením The Banger

V Ostravě se potkají dvě partičky – PODMOL Brothers a FURT BOKEM. Tedy nejlepší freestyle motokrosaři společně s domácí elitou driftující scény. Spojili síly, aby vytvořili unikátní projekt The Banger. Druhý ročník se uskuteční v sobotu 23. července na ostravském Librosu.

"Program bude hutný a neskutečně nadupaný. Vždyť v akci bude přes 90 exkluzivních aut. Vrcholem bude noční jízda osvětlených vytuněných vozů nebo dvojité salto na motorce," slibuje Libor Podmol, který patří mezi nejznámější české motokrosaře. 

Akce The Banger se koná v Ostravě 23. července a začne již ve 12:00. Fanoušci uvidí rychlé čtyřkolky, koloběžky, kola MTB, BMX, Tatry, historická vozidla či drony. Chybět nebude česká, slovenská a polská elita v čele s Liborem Podmolem a jeho bratrem Filipem. 

Pod skákajícími motorkami se budou prohánět vytuněné káry. Řídit je budou Luckyboy, Reichert, Chose, Magulo, ale také sestava polských drifterů. Pekelné jízdy předvedou na drift aréně – bude se drsně zatáčet jak na čas, tak na efekt. "Troufáme si říct, že se u nás nikdy nestalo, aby se na jedné trati potkaly závodní speciály z Česka, Slovenska a Polska, které jsou tak různorodé. Diváci uvidí obrovský zástup japonských drift vozidel, které nejsou u nás natolik rozšířené jako jiné evropské značky," prohlásil jeden z organizátorů a zároveň drifter DJ Luckyboy.

Související obsah

​K vidění budou vozy jako například RX7, Nissan S13, Nissan Skyline a Nissan PS13. Unikátní pohled bude také na čtyři Nissany S14, Nissan 350z biturbo, E92 tirekiller2 od mistra České republiky Michala Reicherta. 

PODMOL Brothers se nedávno představili v Karlových Varech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události