Další sporty

Krejčímu se v Summer League daří. Naposledy válel proti Warriors

Již pár dní probíhá mezi týmy NBA Summer League, kde se ukazují talentovaní hráči. Letos nechybí draftovaní borci či nadějní mladíci, za Oklahomu bojuje například Vít Krejčí. Českému křídlu se naposledy slušně dařilo proti Warriors. Zaznamenal i pár akcí, které se vešly do sestřihů.

Vít Krejčí si prošel náročným zraněním, ale přesto si v závěru posledního ročníku NBA odbyl debut za Oklahomu City Thunder. Outsider nejlepší basketbalové ligy chtěl po českém talentu zlepšení, které podle zámořských zdrojů v Summer League ukazuje. 

Naposledy se jeho Thunder potkali s vítězem posledního ročníku z Golden State, Oklahoma se nakonec radovala z výhry o osm bodů. Podle webu Thunder Intentions se Krejčí zlepšil především v obranné části, což po něm bylo vedením Oklahomy žádáno. 

Související obsah

​Krejčí v duelu s Warriors nastřílel deset bodů. Povedlo se mu skórovat z dálky, jednou se dokonce prosadil z povedeného úniku. Rozdal pět asistencí a přidal ještě sedm doskoků. Jednou získal míč na útočné polovině, připsal si i blok v obraně. Na palubovce strávil přesně půlku zápasu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události