Další sporty

To svět neviděl. Fanoušek vykonával potřebu ze střechy stadionu

To svět neviděl. Fanoušek vykonával potřebu ze střechy stadionu
Stadion Sydney Cricket Ground. Zdroj: Profimedia.cz

Při ragbyovém zápase mezi Austrálií a Anglií se stalo něco, co nemá obdoby. Jeden z fanoušků totiž nejspíš nechtěl přijít o dění na hřišti, a tak vyšplhal na střechu stadionu, odkud se vymočil. Policie ho později kvůli neomluvitelnému chování zadržela a obvinila ze dvou přestupků. Jednatřicetiletý muž byl sice propuštěn na kauci, brzy ho však čeká soud. Australská ragbyová federace ho prý navíc potrestala doživotním zákazem vstupu na zápasy.

Ragby se na stadion Sydney Cricket Ground vrátilo poprvé od roku 1986. A hned z toho byl průšvih. Zápas mezi Anglií a Austrálií totiž zastínil skandál, o který se postaral jeden z fanoušků v ochozech. 

Ten si totiž nejspíš nechtěl nechat ujít ani minutu zápasu, a i když potřeboval na toaletu, vyšplhal na střechu jedné z tribun. Odtud si natáčel dění a nakonec se z místa i vymočil. 

Husarský kousek mu ale neprošel. Zadrželi ho totiž příslušníci policie, kteří ho odvezli na velitelství v Surry Hills. Tam byl 31letý muž obviněn ze dvou přestupků – urážlivého chování na veřejném místě i svého "lezeckého" vystoupení, jež rozhodně neměl povolené. 

Související obsah

​"V sobotu 16. července kolem 21:20 vyšplhal na střechu stadionu muž. Důstojníci přidružení k policejnímu velitelství Surry Hills a policejní záchranné službě se dostavili na místo a krátce poté muže bezpečně sundali dolů, než byl zatčen," uvedla mluvčí policie podle SPORTbible.

Fanoušek byl nakonec propuštěn na kauci, lehce ale nevyvázl. Čeká ho totiž soud. Kromě toho ho potrestala také australská ragbyová federace, od níž vyfasoval zákaz vstupu na všechny zápasy.

Bizarní situace se odehrávají v různých sportech. Třeba i v basketbale:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události