Fotbal

Slavia v odvetě EKL využije výjimky, dostane fanoušky i na uzavřenou tribunu

Slavia v odvetě EKL využije výjimky, dostane fanoušky i na uzavřenou tribunu
Tribuna Sever | Zdroj: profimedia.cz

I při odvetném zápase Evropské konferenční ligy proti St Joseph’s bude moci fotbalová Slavia využít vyhlášené severní tribuny, která je pod trestem. Podle šéfa sešívaných Jaroslava Tvrdíka totiž vršovický klub využije výjimky od UEFA a na uzavřenou část pozve dětské fanoušky.

S pozitivní zprávou přišel Jaroslav Tvrdík na sociálních sítích. "Na odvetu se St Joseph’s Slavia využije výjimky UEFA a na uzavřenou část Tribuny Sever srdečně zve dětské fans," píše slávistický boss. A zároveň žádá permanentkáře, aby si zde odhlásili místo, případně si zarezervovali sedadlo jinde na stadionu. 

Sešívaní mají mít podle trestu od UEFA na jeden zápas uzavřenou severní tribunu, kam se vejde až 3 000 diváků. Trest vzešel z chování fanoušků během dubnového odvetného duelu Evropské konferenční ligy proti Feyenoordu. 

Související obsah

Příznivci pražského klubu se měli dopustit několika prohřešků, jako je používání nepovolené pyrotechniky, vhazování věcí na hrací plochu a také blokování veřejných průchodů stadionu. Kromě uzavření severní tribuny dostala Slavia také pokutu 15 tisíc eur (cca 368 tisíc korun). 

Fotbalová Slavia vstupuje do sezony s novými dresy a logem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události