Fotbal

Zlatan je prostě fotbalový polobůh. Fanoušky udivil skvělou postavou

Zlatan je prostě fotbalový polobůh. Fanoušky udivil skvělou postavou
Zlatan Ibrahimovič | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Zlatan Ibrahimovič nestárne. 40letý útočník se sice dává dohromady po zranění kolene, nicméně se svou postavou by mohl soutěžit klidně jako kulturista.

Zlatan Ibrahimovič udivil fanoušky nejnovější fotografií, kterou sdílel na sociálních sítích. "Jiná rasa," napsal pod snímek, aby snad ukázal, že není člověkem. Ostatně často se o něm mluví jako o fotbalovém polobohu. 

Nicméně při pohledu na jeho vysportovanou postavu není toto přirovnání vůbec scestné. Švédský útočník navíc v říjnu oslaví už své 41. narozeniny. Příznivce AC Milán pak Zlatan potěšil, když s italským týmem podepsal novou roční smlouvu. Konec jeho fotbalové kariéry je tak stále v nedohlednu. 

Jediné, co fanoušky může aktuálně mrzet, je fakt, že Ibrahimoviče uvidí na trávníku až v novém roce. Zlatan totiž v květnu prodělal operaci kolene, a s jeho návratem se tak počítá až nejdříve v lednu. 

Související obsah

​Na druhou stranu je vidět, že podle zmíněné fotografie švédský kanonýr momentálně hodně dře. A třeba všechny překvapí nějakým dřívějším návratem na zelený pažit. Ostatně nebylo by to poprvé. 

Takhle trénuje Zlatan Ibrahimovič:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události