Neymarova další ostuda. Brazilec simuloval v přátelském zápase

Ležící Neymar | Zdroj: Profimedia.cz

Brazilská fotbalová hvězda se opět předvedla. Jeho genialitu na hřišti hodně podkopávají jeho simulace. Naposledy to Neymar bohužel ukázal během přátelského utkání s japonskou Osakou. V prvním poločase nasimuloval penaltu, po které se sám prosadil.

Patří mezi nejtalentovanější a nejlepší fotbalisty současnosti. V brazilském nároďáku mu chybí jen tři góly k tomu, aby dorovnal legendárního Pelého. Neymarův odkaz ale budou nejspíše vždy laminovat jeho přešlapy. Nejčastěji to jsou simulace.

Dost zbytečně se nyní před desítkami kamer předvedl v přípravném utkání proti japonské Osace. Za stavu 1:0 pro jeho PSG se dostal do vápna, kde si zasekl míč a bez kontaktu se soupeřem spadl k zemi. Následně se postavil k penaltě a dal gól.

Francouzský mistr vyhrál první poločas 4:1, celkově si s šestnáctým týmem japonské ligy poradil výsledkem 6:2. Neymar v utkání vstřelil dvě branky, jednu dali Messi, Sarabia, Mendes a Mbappé.

U někdejšího hráče Barcelony nejde o první exces, například z posledního světového šampionátu v Rusku je hned několik situací, které proletěly internetem. Jeho "kotrmelce" v utkání se Srbskem se staly virální.