Hokej

Dostal cenu NHL za boj s alkoholem, teď byl hokejista zadržen opilý na letišti

Dostal cenu NHL za boj s alkoholem, teď byl hokejista zadržen opilý na letišti
Hokejista Bobby Ryan Zdroj: profimedia.cz

Hokejista Bobby Ryan má malér. 35letý útočník byl totiž zadržen policií na letišti v Nashvillu. Podle strážců zákona byl bývalý hráč Anaheimu, Ottawy a Detroitu opilý. Právě za boj s alkoholismem získal Ryan v roce 2020 Bill Masterton Trophy.

Bobby Ryan byl před dvěma lety oceněn za to, že se dokázal závislosti na alkoholu postavit čelem a obdržel zmíněnou Bill Masterton Trophy za oddanost hokeji. 

Nyní to však vypadá, že 35letý útočník, který v NHL odehrál téměř 1 000 zápasů, boj s alkoholem opět prohrává. Dvojka draftu z roku 2005 byla totiž v pondělí zadržena policií za to, že byla opilá na veřejnosti. 

Související obsah

​K incidentu došlo na letišti v Nashvillu, kde nejdřív hokejista odešel bez placení z letištního obchodu, následně ho policie našla v baru, kde byl extrémně opilý a nebyl schopen stát na nohou ani si vzpomenout, co je za den. 

Policie tak nakonec Bobbyho Ryana umístila do věznice, kde byl obviněn za intoxikaci na veřejnosti. Následně byl ale propuštěn. 

Související obsah

​35letý Bobby Ryan je aktuálně bez angažmá a na trhu figuruje jako nechráněný volný hráč. Po tomto maléru ho ale zpátky na kluzištích NHL asi jen tak neuvidíme. 

Hokejista Bobby Ryan umí střílet fantastické góly:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události