Fotbal

Fotbalista Haller už je po operaci, Dortmundu bude chybět velmi dlouho

Fotbalista Haller už je po operaci, Dortmundu bude chybět velmi dlouho
Fotbalista Sébastien Haller | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Sébastien Haller už je po operaci nádoru na varlatech. Podle Borussie Dortmund, kam 28letý útočník letos v létě přestoupil, bude týmu chybět minimálně dva měsíce.

"Naštěstí mohu dnes říci, že operace dopadla dobře a že je na velmi dobré cestě k uzdravení," prohlásil sportovní ředitel Borussie Dortmund Sebastian Kehl s tím, že by měl fotbalista chybět minimálně dva měsíce. 

"Už několik dní pracujeme na tom, jak ho nahradíme. Máme nějaké možnosti a nápady, ale zatím nejde o nic specifického," dodal bývalý fotbalista a reprezentant Německa. 

Související obsah

Sébastien Haller přišel do Dortmundu na konci června z Ajaxu Amsterdam, kde strávil velice povedené angažmá. Ostatně německý velkoklub se za něj nebál vysázet 31 milionů eur (762 milionů korun).

Při tréninkovém kempu ve Švýcarsku se ale 28letý útočník necítil dobře a následně mu byl diagnostikován nádor na varlatech. Minulý týden se pak fotbalista, jenž reprezentuje Pobřeží slonoviny, podrobil operaci. 

Sébastien Haller přišel do Dortmundu jako náhrada za kanonýra Erlinga Haalanda, nyní musí fotbalista řešit jiné starosti:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události