MMA

Bojové sporty mě zformovaly jako člověka, povedu k nim děti, říká Petrášek

Posledním hostem tradičního pondělního pořadu o bojových sportech K. O. Magazín byl usměvavý zápasník Miloš "Meloun" Petrášek. Prozradil zde, kde se vzala jeho dobře známá přezdívka, jak s bojovými sporty začínal, proč k nim povede i své děti a mnoho dalších informací. Nechyběla ani Denisa Gudelj se soutěží o přístupový kód na Voyo na šest měsíců.

Na začátku pořadu Petrášek vysvětlil, proč má přezdívku "Meloun". "Tuhle přezdívku mám odmalička. Vymyslel mi to brácha, když jsme ještě bydleli na sídlišti. Na sídláku na mě křičel "Miloune" a kluci, když to slyšeli, tak z toho udělali "Meloune" a už to se mnou zůstalo. Naučil jsem se s tím žít, je to v pohodě," smál se Petrášek. 

Usměvavý zápasník se vrátil také ke svým začátkům ve světě MMA. "Táta měl v práci kolegu, který se věnoval valetudu a říkal, že v Poděbradech jsou dobří trenéři, kteří vyučují něco jako MMA, jmenovalo se to Combat Sambo. Táta nás tam v devíti letech přihlásil bráchou. Naučil jsem se celkem rychle ty techniky a ve čtrnácti jsem začal chodit cvičit a v patnácti se vrátil do tělocvičny a už jsem u toho zůstal.

Související obsah

​Petrášek také prozradil, že k bojovým sportům povede i své potomky. "Chtěl bych, aby moje děti dělaly bojové sporty. Mně ovlivnily maximálně život a zavedly mě na úžasnou cestu a jsem jim hrozně vděčný. Zformovaly mě jako člověka. Bojové sporty ti dají takové zrcadlo. Ukáží, jak se zachováš v krizových situacích, jestli to vzdáš, nebo do toho šlápneš víc. Narodilo se mi děťátko a určitě ho budu chtít dát na bojové sporty. Nemusí to dělat profesionálně, ale jako gymnastická průprava, aby se uměl bránit, je to super," řekl mladý zápasník. 

Co dalšího prozradil, zjistíte ve videu pod titulkem článku. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události