Fotbal

Dietní režim se vyplatil. Hvězdný Lukaku shodil břicho a už zase ukazuje svaly

Dietní režim se vyplatil. Hvězdný Lukaku shodil břicho a už zase ukazuje svaly
Romelu Lukaku Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Romelu Lukaku už má zase postavu samý sval. 29letý fotbalista, který nedávno přišel na hostování do Interu Milán, podstupuje v italském týmu přísnou dietu a první výsledky se už dostavily.

Romelu Lukaku má za sebou nepříliš povedené angažmá v Chelsea. Nyní si chce belgický kanonýr spravit chuť v Interu Milán, kde předtím dva roky herně zářil, a s týmem dokonce získal ligový titul. 

Jenže po návratu do italského klubu ho nečekalo zrovna vřelé přivítání. Lukaku měl totiž viditelnou nadváhu, a vedení Interu tak muselo tuto situaci řešit. 29letý útočník tedy dostal speciálního kuchaře, který mu měl nasadit striktní dietu, aby se fotbalista vrátil do dřívější formy. 

Související obsah

​A z posledních fotek je patrné, že nová životospráva nese své ovoce. Belgický forvard byl vyfocen na tréninku bez trička a jeho mohutné tělo už je zase samý sval. 

Ztráta přebytečných kil pomohla útočníkovi i herně. Ostatně v posledním přípravném zápase se Romelu Lukaku trefil do sítě Lyonu, čímž pomohl Interu Milán k remíze 2:2.

Podívejte se na Lukakův návrat do Interu Milán:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události