MMA

McGregor míří do Hollywoodu! Irský bijec si zahraje po boku slavného herce

McGregor míří do Hollywoodu! Irský bijec si zahraje po boku slavného herce
Conor McGregor se svou dlouholetou partnerkou Dee Devlinová Zdroj: Profimedia.cz

Po ošklivém zranění z roku 2021 to stále na návrat do oktagonu nevypadá. Fanoušci přesto slavného zápasníka UFC uvidí na televizních obrazovkách. Kontroverzní fighter Conor McGregor přijal roli ve filmu Road House, představí se například po boku slavného Jakea Gyllenhaala.

McGregor se zranil v završení trilogie s Dustinem Poirierem a od té doby se v kleci neukázal. Své sociální sítě naplňuje pouze fotkami z tréninků a jeho forma naznačuje, že při návratu do oktagonu bude opět nebezpečným zápasníkem. 

Mezitím si zahraje ve filmu Road House, který projde jakýmsi předěláním. Originální snímek šel do kin v roce 1989 a zahrál si v něm nyní již zesnulý herec Patrick Swayze. Příběh filmu vypráví o Daltonovi, který se stane vyhazovačem v missourském nočním klubu. 

Související obsah

Hlavní roli ve filmu bude hrát slavný herec Jake Gyllenhaal, ale ve snímku by se měl představit také Conor McGregor, pro nějž to bude první celovečerní film v životě. V roce 2017 o něm byl natočen dokument, ale tam moc hereckých dovedností neměl šanci ukázat. 

"Conor je velmi nadšený, že může rozšířit svou bohatou kariéru o Hollywood a připojit se k Jakeu Gyllenhaalovi v předělávce oblíbené klasiky Road House," řekla pro web TMZ zástupkyně irského zápasníka Karen J. Kesslerová.

Podívejte se na ošklivé zranění Conora McGregora v posledním utkání v UFC:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události