Fotbal

Český útočník končí v Burnley. Jednání s klubem byla minimální, přiznal

Český útočník končí v Burnley. Jednání s klubem byla minimální, přiznal
Matěj Vydra Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Matěj Vydra se definitivně rozloučil s Burnley. 30letý útočník obdržel od anglického klubu pouze jednu nabídku na prodloužení smlouvy, kterou podle svých slov nemohl přijmout.

Matěj Vydra se ke konci v Burnley vyjádřil na instagramu. "Rád bych se rozloučil se svými úžasnými fanoušky, kteří mě podporovali po celou dobu mého působení zde v Burnley FC," píše 30letý fotbalista na sociálních sítích. 

Vydra pak také zmínil, že anglický tým, který v minulé sezoně sestoupil z Premier League, o něj neměl příliš zájem. "Jednání s klubem byla minimální, dostal jsem jednu nabídku, kterou jsem nemohl přijmout," prozradil rodák z Chotěboře, jemuž ke 30. červnu skončila v týmu smlouva. 

Související obsah

Matěj Vydra přišel do Burnley v roce 2018 z Derby, kde se mu střelecky dařilo. V týmu z Premier League to však bylo o poznání horší. A český útočník už nebyl tak produktivní – v 97 soutěžních utkáních vstřelil pouze 12 branek. 

Český reprezentační forvard měl také problémy se zraněními. "
Udělal jsem, co bylo v mých silách, abych během trvání smlouvy hrál naplno. A nebál jsem se riskovat zranění i ke konci této smlouvy. Bohužel během zápasu proti Watfordu jsem se vážně zranil a klub následně sestoupil do Championshipu," vyjádřil se Vydra k poraněnému kolenu, které ho momentálně trápí. 


"Byl jsem za svým skvělým chirurgem Andym Wiliamsem, jenž byl hodně spokojený s mou rekonvalescencí. Jde to lépe, než se čekalo, a bylo mi řečeno, že se brzy vrátím na hřiště," dodal Matěj Vydra na závěr.

Anglie momentálně slaví úspěch ženského fotbalového týmu, který vyhrál evropský šampionát:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události